Haber

Şahinbey Milli Kütüphanesi hızla yükseliyor

Şahinbey Milli Kütüphanesi hızla yükseliyor

GAZİANTEP – Şahinbey Belediyesi tarafından Akkent Mahallesi’nde yaptırılan Şahinbey Millet Kütüphanesi’nin çalışmaları tüm yüzüyle devam ediyor.

Şahinbey Belediyesi, Şahinbey Milli Kütüphane çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Eğitim ve gençliğe yönelik projeleriyle gönülleri fetheden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye’nin en büyük ikinci kütüphanesi olacak Şahinbey Milli Kütüphanesi’nin yapım çalışmalarını yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

24 saat açık olacak

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye’nin en büyük ikinci kütüphanesinin çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “40 bin metrekare inşaat alanına sahip olan ve Türkiye’nin en büyük ikinci kütüphanesi olacak Şahinbey Millet Kütüphanesi’nin yapım çalışmaları devam ediyor. Beş katlı olacak. Küme etüt salonları, çocuk kütüphanesi, manisiz yaşam için kütüphane, kafeterya ve ücretsiz internet hizmetleri ile kütüphanemiz 24 saat açık olacak. “Ekibimiz ile gece gündüz çalışıyoruz. en kısa sürede tamamlamak için. Kütüphanemiz şehrimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu